BİR DİPLOMA TÖRENİMİZ DAHA GURURLA TAMAMLANDI

BİR DİPLOMA TÖRENİMİZ DAHA GURURLA TAMAMLANDI

Kulübümüz de 2020 Şubat dönemi Karate Kuşak terfi imtihanları başarıyla tamamlandı. 51 karatecinin yazılı teknik ve kuvvet imtihanlarını başarıyla geçtiği imtihan sonucu ailelerimizle birlikte diploma törenimizi coşkuyla tamamladık. Kulüp başkanımız Cenk Kılıç törende diplomaların bir olgunluk derecesi olduğunu ifade ederek “ inanıyoruz ki her terfi eden sporcumuz daha dikkatli daha disiplinli ve daha başarılı olacaktır. Tebrik ediyor başarılarının okulların dada devamını diliyorum” dedi.

  Muammer Kaya hoca ise “ sporcuların terfi kuşaklarını takarken sizler yeni kuşağınıza laik insanlar olarak kendinizi geliştireceksiniz. Biz sizi yetiştirirken hep iyi insan olmanız için çabalıyoruz “ dedi.

 Mehmet Aydın hoca ise “ karatecilerin diplomasını velilerine verirken diplomalarda sizi buraya getiren fedakârlık yapan ailelerimizin emeği çok büyük herkes diplomasını alırken onlara sevgiyle sarılmayı unutmasın” şeklinde konuştu.

   Kurucumuz Cesur Hoca ise yarım yüz yıla yakındır eğitim ideallerimizi ve heyecanımızı kaybetmeden idealist hoca arkadaşlarımla artık binlerce olan bir törenimizi de gururla tamamladık. Allah hep beraber devamını nasip etsin” şeklinde konuştu.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

KAYIT

Cesur Spor Kulübü’nün olanaklarından yararlanmak için aşağıdaki kayıt formunu doldurunuz.

Katılmak İstediğiniz Branşlar