ŞÜKÜR! YENİDEN BULUŞTUK

ŞÜKÜR! YENİDEN BULUŞTUK

Aylar süren sıkıntılı bir süreçten sonra yeniden beraber olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kucaklaşmalarımızı özlemiş olarak gözlerimiz, kalbimizle yaptık.

Apansız gelen hastalıklar sağlığımızın, sevdiklerimizin, özgürlüğümüzün kıymetini anlama fırsatı verdi. Kaybettiğimiz dostlarımızla acı ve hüzün verdi.

  Zaten hayatın değerini öğreten çekilen zahmetler değil midir? Birbirimize dokunmak sevgiyle sohbet etmek, coşkuyla ders yapmak, eğlenmek yine olacak… Ama şimdilik dikkatli olmak zorundayız. Kendimizin dışında ailemiz için, sevdiklerimiz için, çevremiz için kurallara uymak zorundayız.

Öte yandan iyi şeyler de yaşandı. Evimizde kaldığımız zaman ailemizle beraber olmanın, sohbetin, paylaşmanın keyfine vardık. Sabırlı olmayı öğrendik. Kitap okuma güzelliği yine başladı. Aile büyüklerimizle hoşça vakit geçirdik bilgi ve tecrübelerinin farkına vardık. Şimdi daha olgunlaşmış olarak hayatın güzelliklerini kıymetini anlıyoruz.

  Bayramı yaşayamadan, derslerde kucaklaşamadan özlemle geçen zamanı bir daha olmamasını dileyelim. Yeni bir düzende, dersimizi almış olarak yerimizi alalım.

Seygiyle sağlıkla kalınız.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

KAYIT

Cesur Spor Kulübü’nün olanaklarından yararlanmak için aşağıdaki kayıt formunu doldurunuz.

Katılmak İstediğiniz Branşlar