GELENEKSEL İSTİKLAL MARŞI YARIŞMAMIZ

GELENEKSEL İSTİKLAL MARŞI YARIŞMAMIZ

Değerli velilerimiz, kıymetli evlatlarımız; Her yıl Geleneksel olarak Kulübümüzde sporcularımızın katılımı ile yaptığımız ‘’İstiklal Marşımızı Güzel Okuma yarışması’’ bu yıl COVİD-19 salgını nedeniyle çocuklarımızın evlerinde İstiklal Marşımızı okuyup gönderdikleri videolar ile gerçekleşiyor.
Çocuklarımızdan gelen çekimleri değerlendirecek olan öğretmen, idareci ve kulüp hocalarımızdan oluşan 15 kişilik değerlendirme kurulumuz, İstiklal Marşımızı diksiyon(20p), ezbere okuma(20p), vurgu ve tonlama(20p), beden dili kullanımı(15p), Ses tonu ve nefesini ayarlama(10p), konuya hakimiyet ve görsel(15p) olarak hazırlanan değerlendirme ölçeği ile puanlayarak 23 Nisan tarihinde (yarın) sonuçları CESUR SPOR KULÜBÜMÜZ sosyal medya hesaplarından duyuracaktır.
Çocuklarımızı dünyadaki en kıymetli varlık olarak görüyor, onları el üstünde tutuyoruz. En büyük gayemiz çocuklarımızın ve gençlerimizin hayırlı ve başarılı evlatlar olarak yetişerek yarınlara hazırlanmasıdır.
Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin 100. kuruluş yıldönümün de İstiklal Harbimizin Başkomutanı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilk Başkanı, Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle yad ediyoruz
Tüm çocuklarımızın ve tüm dünya çocuklarının bu müstesna bayramı ‘’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını’’ gönülden tebrik ediyoruz… C. S .K. Ailesi

1.Efe Burusukoglu 2.Elif Kuvel 3.Hiranur Var , Zehra Özdemir, Ada Isırgan, Emirhan Arslan

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

KAYIT

Cesur Spor Kulübü’nün olanaklarından yararlanmak için aşağıdaki kayıt formunu doldurunuz.

Katılmak İstediğiniz Branşlar